Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN'ın himayesinde  başlatılan, ilçemizdeki okul kütüphanelerinin kitap çeşidinin ve sayısının arttırılması kampanyası kapsamında, İlçemiz Atatürk İmam Hatip Ortaokulu  ve Atatürk İmam Hatip Lisesi okul kütüphanelerinin kitap sayısının artırılmasına destek veren Ağaçören Ziraat Odası Başkanı  Cevdet SALCAN'a ve Ağaçören Süt Üreticileri Birliği Başkanı Ümit ECİK'e Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN tarafından teşekkür plaketi verdi.
 
Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN, ilçemizdeki okul kütüphanelerinin kitap çeşidinin ve sayısının arttırılması kampanyasına desteklerinden dolayı, Ağaçören Ziraat Odası Başkanı  Cevdet SALCAN'a ve Ağaçören Süt Üreticileri Birliği Başkanı Ümit ECİK'e teşekkür etti..
 
Öğrenciler ile sohbet eden  Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN, ''Boş zamanınızı internete vermeyin,internete vereceğiniz zamanı size yeni şeyler öğretecek kitapları okuyun. Kitap okuyup özetini çıkaran öğrencileri Kaymakamlık Makamında ağırlayacağını, kitap üzerine sohbet edeceğini'' söyledi.
 
Plaket töreninden sonra Kaymakamımız Zikrullah ERDOĞAN Atatürk İmam Hatip  Ortaokulu    öğrencilerinin spor etkinliğine katılıp, öğrenciler ile   futbol oynadı.